O nas

Założycielem Zakładu Naprawczego Mechanizacji Rolnictwa w Szczecinie jest mgr inż. Eugeniusz Jesiołowski, który po uzyskaniu dyplomu na Wydziale Maszyn Roboczych i Transportu Politechniki Poznańskiej zdobywał doświadczenie pracując w Niemczech, Włoszech i Norwegii.
Po powrocie do Polski, bazując na wieloletniej praktyce, rozpoczął własną działalność specjalizując się w dziedzinie hydrauliki siłowej. Początkowo głównie przy naprawie serwomechanizmów ciągników oraz samochodów ciężarowych. Z czasem zakład zajął się przede wszystkim regeneracją przekładni kierowniczych w samochodach osobowych wszystkich marek.

Dzięki kontaktom międzynarodowym ZNMR Szczecin ma dostęp do najnowszych technologii i zestawów naprawczych do przekładni kierowniczych. Regeneruje się tu i wymienia właściwie każdy rodzaj maglownic, nawet przekładnie ślimakowe występujące w samochodach ciężarowych, a także pompy wspomagania.

Klienci ZNMR pochodzą nie tylko ze Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Zakład współpracuje z kontrahentami z terenu całej Polski. Jeśli chcą Państwo korzystać z takiej możliwości, prosimy o kontakt - ustalimy zasady wysyłki i koszty naprawy niesprawnych podzespołów.

Od początku funkcjonowania firmy jej maksyma brzmi tak samo:

Użytkowniku! Jeśli wystąpiła niesprawność zespołu, nie rozbieraj, nie grzeb, przywieź - POMOŻEMY!

 

Nasi partnerzy

Baza firm motoryzacyjnych

Facebook